Son Haberler
Merter Rose Kız Pansiyonu

Merter Rose Kız Pansiyonu

1-2-3-4 Kişilik Odalar

Bir kişiden dört kişiye kadar misafirin konaklayabileceği odalarımızda konforun yanı sıra banyo, tuvalet, çalışma ve  makyaj masası, gardrop, mini buzdolabı, uydu yayını ile LED televizyon, dahili telefon, baza ve ortopedik yatak bulunmaktadır. Günün her saati sıcak su hizmeti odalarımızda yer alarak misafirlerimizin ev konforunu yaşamaları sağlanmaktadır. Doğalgaz ısıtma sistemimizle odalarımızın sıcaklığı korunmaktadır.

Yemek Sistemi

Sabah başlayan self servis kahvaltımız beş saat boyunca misafirlerimize damak tadlarına uygun lezzetleri sunmaktadır.

Akşam yemeklerimiz hem birinci hem ikinci öğretim öğrencilerine yönelik olarak iki seans sunulmaktadır.

Güvenlik Sistemi

Yurdumuzdaki güvenlik elemanlarımız 7 gün 24 saat çalışmakta, kamera kayıt sistemlerimizle misafirlerimizin huzur içinde konaklaması sağlanmaktadır.

Temizlik Hizmeti

Tüm odalarımızın temizlik hizmeti tarafımızdan sağlanarak misafirlerimizin hijyenik yaşam koşulları muhafaza edilmektedir.

Olanaklarımız

Çamaşırhanemizden tüm misafilerimiz faydalanmakta, ütü odamızı istedikleri zaman kullanabilmektedirler. Etüd salonumuzda en uygun ortam oluşturularak misafirlerimize ev konforunda ders çalışma imkanı sunulmaktadır. Wiriless bağlantısı ile 24 saat kesintisiz sınırsız internet bağlantısı yapılabilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*